شرکت پژوهش صنعت آب با بیش از بیست سال تجربه موفق درمهندسی محیط زیست و بویژه تصفیه فاضلاب توانسته است گامی کوچک اما موثر در حفاظت از این تنها سیاره قابل سکونت بردارد. عمده فعالیتهای این شرکت به چهار بخش تقسیم میگردد:

در بخش تصفیه فاضلابهای صنعتی و بهداشتی این شرکت با بهره گیری از تجربیات ودانش فنی خویش و نیز استفاده از فنآوری های روز دنیا خدمات فنی کارامدی را در زمینه مشاوره،طراحی و اجرای کامل سیستمهای تصفیه فاضلاب به متقاضیان ارائه مینماید. . همچنین بعنوان تنها شرکت ایرانی توانسته است با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت EnviroSim کانادا طراحی سیستمهای تصفیه فاضلاب را تحت لیسانس این شرکت ارائه نماید.

با توجه به پيشرفتهاي سريع مهندسي تصفيه فاضلاب در جهان و نيز ارائه روشهاي تصفيه فاضلاب به صورت كم حجم و كم هزينه نسبت به روشهاي سنتي، شركت پژوهش صنعت آب با استفاده از تجربيات و متخصصين خود توانسته است سيستم تصفيه پيشرفته‌اي را در غالب پكيج هاي پلي اتيلنی و فلزی تصفیه فاضلاب به مشتريان محترم معرفي نمايد. كه نسبت به پکیجهای تصفيه فاضلاب موجود داراي قابليتهاي ويژه اي چه از لحاظ سطح اشغال، عملكرد و هزينه مي‌باشد.

در بخش بهینه سازی انرژی این شرکت با طی دوره های خارجی و داخلی و اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت EMS (European) Ltd انگلستان و Prosaver هنگ کنگ در زمینه یونیتهای صرفه جویی در مصرف برق و نیز با استفاده از تجهیزات پیشرفته Power Analyzer امکان ممیزی ، سنجش و صرفه جویی در مصرف برق صنعتی را برای واحد های محترم صنعتی فراهم آورده است.

بدلیل مشکلات و مسائلی که عموماً در تصفیه خانه های فاضلاب در زمینه طراحی و راهبری سیستمهای تصفیه خانه وجود دارد جهت آشنایی مدیران ارشد ، میانی و یا راهبران تصفیه خانه ها ی سازمانها و یا واحد های تولیدی ، این شرکت اقدام به برگزاری انواع دوره های تخصصی پیرامون سیستمهای مینماید. که برگزاری دوره های فوق امکان رفع بخش عمده ای از سوالات و مشکلات تصفیه خانه را مرتفع مینماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است به صفحه دوره های آموزشی تصفیه فاضلاب مراجعه فرمایید.


لیست متخصصین همکار با شرکت :

  1. دکتری مهندسی محیط زیست / یک نفر
  2. دکتری مهندسی مکانیک / یک نفر
  3. فوق لیسانس مهندسی آب و فاضلاب / یک نفر
  4. فوق لیسانس مهندسی برق / یک نفر
  5. لیسانس مهندسی عمران / دو نفر
  6. لیسانس شیمی / یک نفر
  7. لیسانس حسابداری / یک نفر
  8. فوق دیپلم آب و فاضلاب / یک نفر
  9. فوق دیپلم مکانیک صنایع / یک نفر
  10. فوق دیپلم حسابداری / یک نفر